PONCZ ARONIA – WANILIA BIO - 750 ml – NOWOŚĆ!!!

informacja prasowa | 27/05/2015 20:05

NOWOŚĆ!!! EKOLOGICZNY I Z PIERWSZEGO TŁOCZENIA – PONCZ ARONIA-WANILIA BIO MARKI RABENHORST

Marka Rabenhorst, wiodący producent soków funkcjonalnych i ekologicznych dla dzieci oraz dorosłych, poszerzyła swoją ofertę o kolejną propozycję z segmentu napojów organicznych. Sok wieloowocowy z aronii i naturalnego ekstraktu z wanilii BIO jest już dostępny na polskim rynku!

Najnowszy produkt marki Rabnehorst to oryginalne i niezwykle smaczne połączenie słodyczy białych winogron i jabłek z lekko cierpkawymi owocami aronii (25%) oraz delikatną nutką wanilii. Wszystkie składniki tej wyjątkowej kompozycji pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych, sam sok zaś tłoczony jest na zimno, co pozwala na zachowanie maksymalnej ilości witamin oraz składników odżywczych (najczęściej soki produkowane są z koncentratów, które w wyniku procesu przetwarzania tracą cenne wartości). Produkt, dzięki zawartości naturalnych soków (99%!), dobranych w odpowiednich proporcjach, zachwyca intensywnym, pełnym, a jednocześnie zrównoważonym smakiem dojrzałych owoców, niezakłóconym przez konserwanty, barwniki czy dodatkowy cukier.   

Poncz aronia-wanilia BIO marki Rabenhorst, w zależności od upodobań i pogody za oknem, może być spożywany zarówno na zimno, jak i na ciepło. Po podgrzaniu (nie gotować!) zapach wanilii uwalnia się jeszcze silniej, działając na zmysły kojąco, rozgrzewająco i odprężająco.

Poncz aronia-wanilia BIO marki Rabenhorst dostępny jest w 750 ml butelce wykonanej z ciemnego szkła. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

             

Zdjęcia i kolory dają ogólne wyobrażenie o produktach i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu.
Zastrzega się możliwość błędów w opisach na stronie WWW.