Nowość! Pełnoziarniste płatki Kupiec orkiszowe i owsiane oraz jaglane

informacja prasowa | 10/08/2015 12:08

Zdrowy styl życia i zbilansowana dieta opiera się na dostarczeniu organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Wśród produktów stanowiących bazę naszego codziennego menu powinny znaleźć się produkty zbożowe pełnoziarniste, które dzięki wysokiej zawartości błonnika, witamin i składników mineralnych, dodają energii na długi czas. W nawiązaniu do tych wartości, marka Kupiec wprowadziła nowe, naturalne pełnoziarniste płatki orkiszowe i owsiane oraz jaglane do błyskawicznego przygotowania. To doskonały pomysł na lekkie i jednocześnie pożywne danie, które przyrządzimy w prosty i szybki sposób, na ciepło lub na zimno.

NOWOŚĆ! Kupiec płatki orkiszowe i owsiane oraz jaglane, bogate w wartości odżywcze i błonnik, to świetna opcja na sycące śniadanie czy lunch. Jako naturalne produkty pełnoziarniste posiadają wszystkie składniki, które występują w ziarnie, w tym najbardziej wartościowy błonnik oraz m.in. cynk, magnez, kwas foliowy, fosfor. Mają obniżoną zawartość cukrów i są łatwoprzyswajalne przez organizm. Płatki Kupiec opracowano do błyskawicznego przygotowania, bez konieczności gotowania. Można serwować je na ciepło, zalewając na
3 minuty gorącym mlekiem lub wodą, albo na zimno, w formie dodatku do jogurtu, mleka czy koktajlu. Dodając do nich np. ulubione owoce i bakalie, stworzymy pełnowartościowy posiłek, który doda energii i nasyci na długo. Dostępne w wygodnych, 200 gramowych saszetkach płatki, wystarczą do przyrządzenia 4 porcji.

Kupiec płatki orkiszowe Opakowanie: 200g;  Cena: ok. 2,7 zł

Kupiec płatki owsiane Opakowanie: 200g;  Cena: ok. 2,4 zł

Kupiec płatki jaglane Opakowanie: 200g;  Cena: ok. 2,6 zł


Zdjęcia i kolory dają ogólne wyobrażenie o produktach i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu.
Zastrzega się możliwość błędów w opisach na stronie WWW.