KUKU! Nowe wafelki kukurydziane Kupiec – chrup do woli!

informacja prasowa | 21/09/2015 19:09

Masz ochotę na chrupiącą i lekką, a jednocześnie zdrową i pożywną przekąskę? Nowe wafle KUKU marki Kupiec wyróżniają się delitatnym, kukurydzianym smakiem i nie zawierają cukru – dlatego można je chrupać do woli! Wyprodukowane z pełnoziarnistych, nieobłuszczonych ziaren kukurydzy, zachowują cenne wartości odżywcze i stanowią doskonałe źródło energii. Do wyboru dwa wydania wafli KUKU: z solą morską lub bez dodatku soli. To niezastąpiony przysmak, który szybko schrupiesz między posiłkami, w czasie przerwy, na wycieczce czy w drodze do domu.

Nowość! Wafle kukurydziane KUKU marki Kupiec stanowią doskonałe źródło energii dzięki witaminom E, A, D i z grupy B oraz składnikom mineralnym, takim jak magnez, żelazo, wapń i potas. Dostępne w wersji z solą morską lub bez dodatku soli oraz w dwóch wydaniach: po 10 i po 5 sztuk. Ta smaczna i wartościowa przekąska, szczególnie dla najmłodszych, wpisuje się w trend zdrowego żywienia i nowej ustawy o żywieniu w szkołach, na której opiera się przygotowany przez markę Kupiec program edukacyjny „Zdrowe - nietrudne”.

Opakowanie: 10 sztuk, cena ok. 1,5 pln.

Opakowanie: 5 sztuk, cena ok. 1 pln.

“Zdrowe - nietrudne” – program edukacyjny dla szkół


Od września 2015 roku w Szkołach Podstawowych na terenie całego kraju ruszy program edukacyjny “Zdrowe - nietrudne”. Inicjatorem i twórcą projektu jest marka Kupiec, która wraz z wydawnictwem MAC Edukacja przygotowała program działań i lekcji dla dzieci dotyczących zdrowego żywienia oraz aktywności fizycznej, promującej zdrowy tryb życia.

Program “Zdrowe - nietrudne” startuje we wrześniu 2015 i potrwa do czerwca 2016 roku. Projekt powstał w oparciu o nową ustawę o żywieniu w szkołach, polegającą na wdrażaniu odpowiednich nawyków żywieniowych oraz ograniczenie wśród dzieci pojawiającego się problemu nadwagi i otyłości. Jego celem jest propagowanie wśród najmłodszych uczniów zdrowego stylu życia i kształtowanie prawidłowych postaw związanych z komponowaniem zdrowych, bogatych w wartości odżywcze posiłków. Lekcje tematyczne, spotkania z ekspertami żywienia i mistrzem kuchni, jak również angażujące formy przekazania wiedzy, pozwolą odkryć przepis na „zdrowe - nietrudne” sposoby codziennego żywienia.


Zdjęcia i kolory dają ogólne wyobrażenie o produktach i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu.
Zastrzega się możliwość błędów w opisach na stronie WWW.