Specjał z nutą egzotyki – Kasza Bulgur marki Halina

informacja prasowa | 14/10/2015 20:10

Wywodząca się z Bliskiego Wschodu kasza bulgur od niedawna może gościć również na naszych stołach. Dzięki marce Halina każdy polski smakosz ma szansę skosztować tych grubo zmielonych ziaren obfitujących w cenne składniki odżywcze. Uniwersalny aromat, delikatność oraz lekkostrawność Kaszy Bulgur marki Halina nada codziennym posiłkom zarówno nieco egzotyczny, jak i bardzo zdrowy charakter.

Perełka z Zatoki Perskiej

Kasza Bulgur marki Halina to grubo zmielone ziarna twardej pszenicy durum, które są poddawane kolejno procesom gotowania, a następnie suszenia. Jest ona niezastąpionym elementem diet odchudzająco-oczyszczających, a wszystko to za sprawą wysokiej zawartości błonnika pokarmowego oraz niskiej kaloryczności względem innych kasz. Po ten pochodzący z Turcji specjał sięgają chętnie nie tylko osoby dbające o sylwetkę, ale również miłośnicy zdrowego trybu życia. Sięgając po Kaszę bulgur marki Halina możemy tworzyć niezliczone połączenia smakowe, bazujące tak na orientalnych, jak i rodzimych dodatkach. Złociste, grubo zmielone ziarenka to doskonałe dopełnienie potraw mięsnych, sycących zup oraz warzywnych sałatek, a także zaskakująca podstawa lekkich deserów, takich jak indyjski khir z migdałami, kardamonem i szczyptą kurkumy.

Kasza Bulgur marki Halina to idealna alternatywa dla wysokokalorycznych posiłków, która sprawi, że w jesienno-zimowy sezon wkroczymy pełni zdrowia i energii.


Zdjęcia i kolory dają ogólne wyobrażenie o produktach i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu.
Zastrzega się możliwość błędów w opisach na stronie WWW.