Jasne barwy we wnętrzu – nowa kolekcja Porto od Black Red White

informacja prasowa | 01/06/2015 11:06

Meble w jasnych kolorach optycznie powiększają przestrzeń i nadają mieszkaniu przytulny, optymistyczny wyraz. Jeśli szukasz pomysłu na urządzenie oryginalnej i komfortowej przestrzeni, sprawdź, jakie możliwości daje nowa kolekcja Porto od Black Red White.

Delikatny rysunek drewnianych słojów na frontach brył koresponduje z prostą formą mebli zaprojektowanych z myślą o tych, którzy dbają o estetykę i detale. Kolekcja Porto stanowi doskonałe połączenie funkcjonalności, minimalizmu i oryginalnego wybarwienia. Zestawienie jasnej kolorystyki korpusów i frontów z ciemnym kolorem blatów lub naturalny, stonowany dąb burlington to sposoby na aranżację przytulnego i modnego wnętrza.

Na system Porto składają się elementy, które ze względu na różnorodne wymiary i funkcje pozwalają na kompleksowe wyposażenie mieszkania. Praktyczne komody, regały, witryny czy szafki RTV to doskonałe rozwiązanie do salonu, a z pomocą szaf, szafek nocnych i wygodnych łóżek z łatwością można urządzić przytulną sypialnię. W skład kolekcji Porto wchodzą także meble do jadalni i przedpokoju – w sumie 28 elementów w 2 wersjach kolorystycznych.


Galeria:

Zdjęcia i kolory dają ogólne wyobrażenie o produktach i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu.
Zastrzega się możliwość błędów w opisach na stronie WWW.