W prowansalskim klimacie z nową sypialnią Luca

informacja prasowa | 21/10/2014 20:10

Urok nadmorskich wakacji może zagościć także w Twojej sypialni za sprawą mebli Luca od Black Red White. Ich prowansalski styl i delikatna biel nadają pomieszczeniu sielskiego charakteru, przywodząc na myśl ciepłe, śródziemnomorskie lato. W otoczeniu kolekcji Luca możesz cieszyć się wakacyjnym klimatem przez cały rok i jednocześnie zadbać o ład i porządek w swojej sypialni.

Meble z kolekcji Luca ułatwią praktyczne urządzenie pomieszczenia, w którym będziesz czuć się naprawdę komfortowo. Pomoże w tym pojemna szafa, w której można posegregować i uporządkować nawet najbardziej obszerną garderobę. Pakowny, pięciodrzwiowy mebel wyposażony jest w lustra – to niezbędny element zarówno kobiecej, jak i męskiej sypialni. Szafa wyposażona jest w mechanizm zapewniający równomierne i ciche domykanie, które pozwoli cieszyć się niezakłóconym spokojem w sypialni.

Zwolenników komfortowego wypoczynku z pewnością zainteresuje przestronne dwuosobowe łóżko. Praktyczne wezgłowie wykończone jest ozdobną listwą w ciemnym wybarwieniu. Mebel wyposażony jest dodatkowo w funkcję przechowywania. Dwie pakowne szuflady, w których swobodnie zmieści się pościel lub inne tekstylia, pomogą utrzymać w sypialni upragniony porządek.

Funkcjonalna komoda to niezastąpiony mebel na przechowywanie różnorodnych rzeczy. Ubrania, biżuteria czy dokumenty wreszcie znajdą swoje miejsce. Wygodne otwieranie zapewnią kunsztownie wykonane metalowe uchwyty, które jednocześnie podkreślają wyjątkowy charakter mebla. Również kontrastujący kolorystycznie blat i górna szuflada nadają komodzie oryginalny wygląd.

Dopełnieniem wystroju sypialni jest praktyczna szafka nocna. Jej czarno-biała kolorystyka znakomicie koresponduje z pozostałymi modułami Luca. Podręczny mebel służy do przechowywania drobnych przedmiotów, które warto mieć w zasięgu ręki, jak ulubiona książka czy okulary.


Galeria:

Zdjęcia i kolory dają ogólne wyobrażenie o produktach i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu.
Zastrzega się możliwość błędów w opisach na stronie WWW.