Nowy katalog mebli tapicerowanych Black Red White już dostępny

informacja prasowa | 26/11/2014 21:11

Najlepsze trendy na 2015 rok, szeroki wybór oferty oraz inspirująca forma - to wszystko znajdziesz w  nowym katalogu mebli tapicerowanych Black Red White. Teraz bogaty asortyment mebli wypoczynkowych wiodącego polskiego producenta i dystrybutora przedstawiony jest w zupełnie odmienionej i rozbudowanej postaci.

Jeśli marzysz o wygodnym narożniku lub komfortowym zestawie wypoczynkowym do salonu, obszerny wybór możliwości znajdziesz w nowym katalogu Black Red White. Przejrzysty i intuicyjny układ treści pozwoli na szybkie i proste zorientowanie się w najmodniejszych trendach na rok 2015, a wiele niepowtarzalnych aranżacji będzie inspiracją do urządzenia wymarzonego wnętrza.

Na ponad 180 stronach katalogu zaprezentowano wiele wariantów mebli tapicerowanych, o zróżnicowanych wymiarach i funkcjach. Pełnym kolekcjom i zestawom towarzyszą także sofy, wersalki, fotele i narożniki.

Bogato ilustrowany katalog dostarcza wnętrzarskich inspiracji, zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej stylistyce. Szeroka paleta barw, wzorów i kształtów mebli pozwoli dokonać trafnego wyboru zestawu najlepiej komponującego się z charakterem wnętrza i odpowiadającego potrzebom domowników.

Aby Twoja codzienność stała się przyjemniejsza, inspiracji koniecznie poszukaj w najnowszym katalogu Black Red White. Katalog dostępny jest w salonach oraz online. Już teraz możesz go obejrzeć na stronie internetowej.


Galeria:

Zdjęcia i kolory dają ogólne wyobrażenie o produktach i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu.
Zastrzega się możliwość błędów w opisach na stronie WWW.

Nowość dostępna w sieci:

Black Red White