Błyskotliwa aranżacja, czyli Kominki Optiflame z obudowami malowanymi na wysoki połysk

Optiflame | 13/11/2012 15:11

Nowe kominki elektryczne Optiflame: Avalone Czarny i Biały, Mozart Biała Perła, Mozart Black oraz Mozart Mini świecą przykładem w sposób jak najbardziej dosłowny.
Obudowy malowane na wysoki połysk w kolorze błyszczącej bieli i czerni sprawiają, iż modele zdecydowanie wyróżniają się na tle innych kominków. Pomieszczenia, w których się znajdą zabłysną zatem ciekawą i gustowną aranżacją, a lokatorzy dadzą się poznać jako utalentowani dekoratorzy własnych wnętrz.


Kominki to idealny sposób na przytulny wystrój wnętrza. Nawet jeśli zachowane są w stylistyce bardzo nowoczesnej, jak Avalone Czarny i Biały, Mozart Biała Perła, Mozart Black oraz Mozart Mini, malowane na wysoki połysk. Realistyczny efekt płomienia, w które zostały wyposażone pozwala bowiem utrzymać równowagę pomiędzy ich współczesnym designem a przytulną atmosferą, której są zasługą.


Avalone - geometryczna harmonia


Mniej znaczy więcej, to główna dewiza stylu minimalistycznego. Zwolennicy tego trendu rezygnują z przepychu, przesady na rzecz prostoty i niewymuszonej elegancji. Meble i inne sprzęty w pomieszczeniu mają gładkie, jednolite powierzchnie, geometryczne kształty, monochromatyczne barwy. Z myślą o wszystkich, którzy poszukują elementów dekoracyjnych wyróżniających się powyższymi cechami powstały kominki elektryczne Optiflame Avalone, dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych czarnym lub białym. Ekstrawagancka czerń lubi szokować, wpisuje się wobec tego we wnętrza jasne, przestronne, wydobywające kontrast, biel z kolei prezentuje się delikatnie i tajemniczo, wręcz sterylnie w każdym pomieszczeniu. Nowoczesny design obu modeli podkreśli charakter nowoczesnego wystroju, jednak szczególny blask płomieni nada wnętrzu ciepłego i przyjaznego charakteru.


Mozart klasycznie piękny


W nieco bardziej klasycznej stylizacji zaprojektowany został model Mozart. Biała Perła to zestawienie perłowej bieli z wnętrzem imitującym czarny marmur. Kominek będzie się doskonale prezentować w nowocześnie urządzonym pokoju, gdzie kontrast kolorystyczny połączony z ciepłym blaskiem płomienia może dać olśniewający efekt. W tego typu pomieszczeniach sprawdzi się również model Mozart Black, którego pokryta czarnym, fortepianowym lakierem obudowa otacza wkład w barwie matowej czerni. Dla ceniących klasyczne piękno i przytulność stworzono natomiast kominek Mozart Mini, który utrzymano w naturalnej kolorystyce połyskliwej czerni. Jest on mniejszy od pozostałych, sprawdzi się zatem w pomieszczeniach, w których oszczędność miejsca jest sprawą priorytetową.


Błyskotliwe technologie


Błyszczące obudowy to z pewnością cechy szczególne nowych kominków elektrycznych Optiflame. Warto jednak zwrócić uwagę również na funkcje, w które zostały wyposażone, dzięki którym obsługa kominków należy do czynności prostych i przyjemnych. Montaż sprowadza się do wyciągnięcia urządzenia z opakowania, wybraniu dla niego odpowiedniego miejsca i podłączenia do prądu za pomocą kabla z wtyczką. Wszystkie modele wyposażone zostały w efekt płomieni Optiflame imitujący płonące polana. Efekt płomienia w pobiera jedynie 120-130 W, co oznacza około 8 gr/h. Jest on niezależny od trybu grzania, który gwarantują termowentylatory o mocy grzewczej 1, 5 kW, w przypadku najmniejszego kominka Mozart Mini oraz 2 kW w pozostałych modelach. Co więcej kominek Mozart Biała Perła wyposażony został w pilot zdalnego sterowania, który dodatkowo ułatwia pracę z urządzeniem.


Zdjęcia i kolory dają ogólne wyobrażenie o produktach i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu.
Zastrzega się możliwość błędów w opisach na stronie WWW.