HENRY PHONE od GOCLEVER– wygodny telefon dla seniora w super cenie

informacja prasowa | 20/10/2015 19:10

Telefonów przeznaczonych dla seniorów jest sporo na rynku. Są to zazwyczaj proste urządzenia, a ich podstawowym wyróżnikiem jest klasyczna klawiatura z dużymi oznaczeniami. Nowy telefon GOCLEVER o przyjaznej nazwie HENRY PHONE nie odbiega od rynkowych trendów, ale oferuje kilka funkcji, które ułatwią osobom starszym komunikację z rodziną, przyjaciółmi lub szybki kontakt telefoniczny w razie potrzeby czy zagrożenia.

HENRY PHONE posiada ekran o przekątnej 1,74” i kolorowy wyświetlacz z dobrym kontrastem, dzięki czemu napisy są lepiej widocznej. Duże przyciski nie tylko pozwalają na sprawniejsze wybieranie numeru czy pisanie smsa, ale również łatwiejsze odczytanie cyfr. Wybieranie właściwych cyfr ułatwi też mówiąca klawiatura. Przydatnym dodatkiem jest funkcja głośnomówiąca, szczególnie wygodna podczas dłuższych rozmów.

W książce adresowej HENRY PHONE’a można zapisać 200 kontaktów, a wybór kontaktu jednym przyciskiem ucieszy wiele osób, które będą mogły zadzwonić do bliskich bez konieczności nakładania okularów. Inną przyjazną funkcją tego telefonu jest blokada klawiatury jednym ruchem palca poprzez kombinację klawiszy.

HENRY PHONE służy przede wszystkim do dzwonienia, ale też do pisania SMS’ów – te dwie funkcje najczęściej zaspokajają potrzeby osób starszych, które niechętnie uczą się obsługi skomplikowanych systemów. W menu urządzenia znajdziemy również takie funkcje, jak kalkulator, budzik, latarkę i czytnik kart SD. Jak przystało na telefon dla starszych osób HENRY PHONE posiada przycisk S.O.S.

Akumulator o pojemności 700 mAh zapewnia do 4 godzin rozmowy i działanie telefonu w trybie czuwania do 180 godzin. Ładowarka w stacji dokującej zajmuje nieco więcej miejsca, ale dla wielu osób jest ulubionym i komfortowym rozwiązaniem.

Telefon GOCLEVER dla seniora charakteryzuje się wytrzymałą konstrukcją – jego obudowa jest wykonana z wytrzymałego na uszkodzenia tworzywa ABS. Kształtem i wymiarami 109x53x13,2 mm jest zbliżony do klasycznych „komórek” z klawiszami.

GOCLEVER nawiązując do początku swojej historii, postanowił dać możliwość posiadania wygodnego telefonu każdemu seniorowi w Polsce. HENRY PHONE jest już dostępny cenie 99 złotych w Autoryzowanym Sklepie GOCLEVER na platformie Allegro.


Zdjęcia i kolory dają ogólne wyobrażenie o produktach i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu.
Zastrzega się możliwość błędów w opisach na stronie WWW.