Dwa telefony w jednym Samsung Galaxy Y Duos

Samsung | 09/08/2012 16:08

Samsung wprowadza na polski rynek nowoczesny smartfon umożliwiający wykonywanie połączeń z dwóch kart SIM bez konieczności przełączania się pomiędzy nimi Samsung Galaxy Y Duos. Telefon został wyposażony w dotykowy wyświetlacz QVGA o rozdzielczości 3.14 i system operacyjny Android 2.3.

Nowy smartfon to oferta dla osób, które w codziennej komunikacji używają dwóch numerów komórkowych, ale nie lubią nosić ze sobą dwóch urządzeń. GALAXY Y Duos doskonale odpowiada na ich potrzeby, a przy tym oferuje jeszcze więcej. To jeden z niewielu telefonów na rynku, który pozwala na odbieranie połączeń z dwóch kart sim w tym samym czasie. Umożliwia to funkcja Dual Sim Always On, która zapewnia stałe czuwanie obu numerów.

GALAXY Y Duos został wyposażony w jeden z najpopularniejszych systemów operacyjnych na rynku Android w wersji 2.3. Ten intuicyjny i łatwy w obsłudze system oferuje pełne spektrum możliwości komunikacyjnych, rozrywkowych i multimedialnych. Funkcje Google Mobile Service pozwalają na głosowe przeszukiwanie zasobów Google, odbieranie poczty z Gmaila, oglądanie klipów z YouTube, korzystanie z Google Maps, czy też komunikowanie się ze znajomymi za pomocą Google Talk. Jednak ten komunikator, to nie jedyna funkcja, która zapewnia stałą komunikację z przyjaciółmi. Usługa ChatOn umożliwia szybki kontakt ze znajomymi, a Social Hub pozwala na łatwą aktualizację Facebooka i Twittera. Dodatkowo więcej aplikacji i gier można pobrać ze sklepu Google Play lub Samsung Apps.

O szybkie i komfortowe korzystanie z tych wszystkich funkcji dba wydajny procesor o taktowaniu 832 MHz oraz dotykowy ekran o przekątnej 3.14 . Z kolei komunikację GALAXY Y Duos z innymi urządzeniami zapewnia moduł transmisji HSDPA (do 7,2 Mb/s), Bluetooth 3.0, USB 2.0 oraz router WIFI 802.11a/b/g/n i a-GPS. A długi czas pracy urządzenia zapewnia litowo-jonowa bateria o pojemności 1300 mAh.


Zdjęcia i kolory dają ogólne wyobrażenie o produktach i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu.
Zastrzega się możliwość błędów w opisach na stronie WWW.