Acer H257HU: Grafika bez granic

informacja prasowa | 09/04/2015 20:04

Podstawowe informacje:

  • elegancki wygląd, smukła symetryczna podstawa i doskonałe, zintegrowane głośniki z systemem DTS™
  • bezramkowa konstrukcja sprawia, że monitor doskonale sprawdza się w konfiguracjach składających się z wielu monitorów,
  • pierwszy monitor ze złączem HDMI 2.0 o dużej przepustowości,
  • technologie Acer ColorPlus i Acer EyeProtect zmniejszają zmęczenie wzroku, zwiększają komfort użytkownika i poprawiają jakość obrazu.

Acer przedstawia nowy, 25-calowy monitor H257HU o bezramkowej konstrukcji i rozdzielczości WQHD.

Monitor H257HU wyróżnia się nowoczesną, okrągłą podstawą wykonaną ze szczotkowanego aluminium. Elegancki kształt monitora podkreśla lśniąca, srebrna stopa. Dolne, aluminiowe obramowanie nadaje urządzeniu elegancki wygląd, a cienkie boczne ramki podkreślają jego wyrafinowany charakter. Co więcej, bezramkowa konstrukcja zapewnia łatwiejszą pracę na kilku ekranach jednocześnie,   a  technologia IPS[1] - szeroki kąt widzenia. Rozdzielczość WQHD (2560 x 1440), współczynnik kontrastu 100 000 000:1 i krótki czas reakcji 4 ms pozwalają na płynne odtwarzanie filmów i gier.

Technologia Acer TrueHarmony, w którą są wyposażone głośniki monitora, wzmacnia niskie tony oraz minimalizuje zniekształcenia. Korektor dźwięku z możliwością wprowadzenia indywidualnych ustawień optymalizuje balans częstotliwości sprawiając, że filmy brzmią bardziej realistycznie, muzyka nabiera głębi, a gry są jeszcze bardziej wciągające. DTS™ gwarantuje wyjątkowo czystą emisję dźwięku przez wysokiej jakości głośniki ulokowane z tyłu monitora.

Monitor H257HU wyposażony jest w złącze HDMI 2.0, które zwiększa przepustowość do 18Gbps i zapewnia obsługę rozdzielczości 4K przy odświeżaniu wynoszącym 60 Hz.  Dodatkowo monitor może być podłączony do komputera za pomocą portów DVI oraz DisplayPort 1.2.

Acer H257HU wyposażony jest w pakiet technologii EyeProtect, które pomagają redukować obciążenie wzroku i poprawiają komfort użytkowania.

  • Technologia Flicker-less zmniejsza  migotanie ekranu, a wbudowany filtr zmniejsza emisję niebieskiego światła, która może doprowadzić do problemów ze wzrokiem.
  • Technologia Low Dimming zmniejsza jasność monitora do 15 procent w warunkach słabego oświetlenia otoczenia. Standardowe monitory pozwalają na obniżenie jasności tylko do 30 procent.
  • Technologia ComfyView zmniejsza refleksy wywołane przez zewnętrzne źródła światła.    

Dostępność

Model H257HU będzie dostępny w sklepach X-KOM po 22 kwietnia w cenie 1599 zł brutto.

W lipcu seria H7 powiększy się o dwa 27-calowe modele, H277H i H277HU z rozdzielczością Full HD i WQHD.[1] In Plane Switching


Zdjęcia i kolory dają ogólne wyobrażenie o produktach i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu.
Zastrzega się możliwość błędów w opisach na stronie WWW.