Upominek inny niż wszystkie... – kubek Warsaw NewWave Caffè Cities

informacja prasowa | 02/12/2014 21:12

Szukasz niebanalnego pomysłu na Mikołajkowy upominek? Chcesz wiedzieć, co w trendach piszczy? Moda na miejskie gadżety trwa! Na jej fali i na kanwie bestsellerowej porcelany Warsaw NewWave Caffè Cities pojawiło się nowe miasto… Warszawa! Za nowoczesny i stylowy design kolekcji odpowiada firma Villeroy & Boch. Estetycznie opakowany kubek od Villeroy & Boch to idealny upominek dla wielbicieli miejskiego spleenu i… podróży. Kolekcja NewWave powstała w 2001 r. i bardzo szybko stała się bestsellerem w ofercie firmy. W linii NewWave Caffè Cities, zaprezentowanej po raz pierwszy w 2007 r., prosty, nowoczesny design połączono z niezwykłymi, litograficznymi wzorami – esencją prezentowanych miast.
Warszawskie, kolorowe dni Pod Pałac Kultury najlepiej podjechać zabytkową Warszawą FSO – raz ukosem, raz prosto – na melodię warszawskiego taksówkarza, a potem na Powiśle – spotkać Syrenkę i cuda nad Wisłą. Ciastko z kremem pod
Kolumną Zygmunta, fire show przed Zamkiem Królewskim, z widokiem na  Stadion Narodowy i na… pyszną kawę! Ta smakuje najlepiej w klimatycznym kubku Warsaw NewWave Caffè Cities o pojemności 0,35 l.
Sukces, jaki NewWave Caffè Cities odniosła w miastach całego świata oraz jakość i trwałość kolekcji – gwarantowane przez Villeroy & Boch – sprawią, że obdarowani na długo zapamiętają oryginalny i nowoczesny charakter upominku.


Zdjęcia i kolory dają ogólne wyobrażenie o produktach i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu.
Zastrzega się możliwość błędów w opisach na stronie WWW.

Nowość dostępna w sieci:

Villeroy&Boch