Egzotyczna podróż z małą czarną – nowa linia NewWave Caffé Animals of the World od Villeroy & Boch

informacja prasowa | 19/01/2015 10:01

Flamingi, zimorodki i egzotyczne papugi zapraszają na wspólną kawę. Przylatują z ciepłych krain specjalnie po to, by zagościć na Twoim stole. To dzięki nowej linii Villeroy & Boch – NewWave Caffé Animals of the World. Na jej filiżankach
pojawiły się zwierzęta z różnych zakątków świata, zachęcając do egzotycznej podróży z małą czarną!
Villeroy & Boch daje nowe życie kultowej kolekcji NewWave Caffé. Dzięki niej w poprzednich latach odbyliśmy podróż po
najbardziej fascynujących miastach świata, zwiedzając dwanaście metropolii z sześciu kontynentów. Po lekcji geografii przyszedł czas na lekcję biologii. Bo tym razem projektanci firmy zainspirowali się bogactwem oraz różnorodnością przyrody. Porcelanę o niepowtarzalnych falujących kształtach ozdobili barwnymi ptakami z różnych zakątków świata. W efekcie powstała linia NewWave Caffé Animals of the World. Zwierzęta świata mogą zagościć teraz na Twoim stole i za sprawą małej czarnej zabrać Cię w egzotyczną podróż!

Jako pierwsze na stół przylatują barwne ptaki zamieszkujące wybrzeża odległych kontynentów. Z tropików Starego Świata przyfrunął niebieskozielony zimorodek, z Madagaskaru i Nowej Gwinei – błękitno-brunatna żołna, z Wenezueli i Kolumbii – jaskrawozielone papugi, a z basenów Morza Śródziemnego i Indii – pastelowo-różowe flamingi. Teraz popijając kawę możesz być bliżej cudownych barw i piękna natury. NewWave to jedna z najbardziej rozpoznawalnych kolekcji Villeroy & Boch. Jej esencją jest innowacyjność i nowatorstwo, które przyświecają firmie od pomysłu aż po realizację. Oryginalny kształt stworzony dzięki zrewolucjonizowanej technologii produkcji sprawił, że porcelana bardzo szybko stała się bestsellerem i ikoną współczesnego designu. Projektanci linii NewWave Caffé wszystkie dostępne rodzaje filiżanek – espresso, café-au-lait i dwa kubki o pojemności 0,25 i 0,35l – konsekwentnie rok po roku ożywiają nowymi litograficznymi motywami.
Seria Animals of the World to gratka nie tylko dla smakoszy porannej kawy, lecz także miłośników przyrody i kolekcjonerów! Bo z filiżanek NewWave można stworzyć niepowtarzalne panoptikum. Na ich kanwie pojawiło się dwanaście miast, niepokorne obrazy Edwarda Dwurnika, a tym razem – barwne ptaki z odległych ciepłych krain.


Zdjęcia i kolory dają ogólne wyobrażenie o produktach i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu.
Zastrzega się możliwość błędów w opisach na stronie WWW.

Nowość dostępna w sieci:

Villeroy&Boch