Chuck Taylor All Star jesień/zima 2011

Converse | 02/09/2011 13:09

Ciepłe szale, grube swetry i gorące napoje. Tym zazwyczaj rozgrzewamy się jesienią. W tym roku dodatkowo ogrzeją nas Chuck Taylor All Star Specialty i Chuck Taylor All Star Double Tongue z kolekcji jesień/zima 2011.


Converse Chuck Taylor All Star Specialty i Chuck Taylor All Star Double Tongue na sezon jesień/zima 2011 przypominają ciepłe, jesienne pledy, którymi rozgrzewamy się w chłodne dni. Dlaczego? Głównym motywem zdobiącym but jest krata, łącząca różne odcienie i kolory. Ten klasyczny wzór, znany przede wszystkim jako motyw wykorzystywany do zdobienia grubych pledów i koców, w tym sezonie przeżywa swój renesans. Oldschoolowa krata królowała bowiem na światowych pokazach na sezon jesień/zima 2011. Dlatego Converse Chuck Taylor All Star Specialty i Chuck Taylor All Star Double Tongue są świetną propozycją dla tych, którzy lubią oldschoolowe, a zarazem modne stylizacje. Dodatkowo gruba faktura materiału użytego do wykonania cholewki buta sprawia, że wszystkie modele z tych linii są po prostu oryginalne.

Buty ozdobione kraciastym wzorem dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: fioletowo-szarej, szaro-czarnej i czerwono-czarnej. Buty w tonacjach szaro-czarnej i czerwono-czarnej, zostały wykończone elementami w kolorze białym. Dla modeli fioletowo-szarych, guma użyta do wykonania podeszwy oraz charakterystycznego noska, a także przeszycia i sznurówki zostały wykonane w kolorze czarnym. Buty w tej kolorystyce dostępne są w dwóch wersjach - z podwójnym językiem, w przypadku butów przed kostkę, oraz z podwójną, wywijaną cholewką dla butów za kostkę.


Galeria:

Zdjęcia i kolory dają ogólne wyobrażenie o produktach i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu.
Zastrzega się możliwość błędów w opisach na stronie WWW.