Lee jesień zima 2011/2012

http://eu.lee.com/ | 12/08/2011 12:08

W sezonie jesień zima 2011/2012 marka Lee stworzyła kolekcję inspirowaną amerykańskim stylem życia. Jej kluczowe elementy są proste, świeże i ponadczasowe.
Pierwsze skrzypce w kolekcji na jesień zimę 2011/2012 grają kraciaste, dżinsowe i batystowe koszule, a klasyczne modele pojawiają się w odświeżonych, współczesnych odsłonach. Kolekcja emanuje optymizmem i łagodną pewnością siebie.

Główne modele obejmują kurtki Lee Storm Rider Jacket oraz Lee Sherpa Rider Jacket w wersji dla kobiet i mężczyzn. W bogatej ofercie męskich i damskich topów znalazły się przede wszystkim koszule z dżinsu i batystu. Do wyboru jest także wiele różnych stylów i wykończeń. Warto również zwrócić uwagę na klasyczne, dopasowane kraciaste i dżinsowe koszule, które są jednym ze znaków rozpoznawczych Lee . Te klasyczne modele wyglądają świeżo zarówno w stylizacjach na dzień, jak i na wieczór.
Kluczowe męskie modele spodni to Daren klasyczne, wąskie dżinsy o lekko zwężanych nogawkach, które nadają im nowoczesny wygląd oraz Blake klasyczne dżinsy z prostymi nogawkami, które gwarantują luz i wygodę. Popularne modele, takie jak obcisłe rurki Powell i Jegger, są również dostępne w wielu różnych wykończeniach.
W damskich dżinsach nacisk został położony przede wszystkim na wygodę i swobodę ruchów. Wszystkie dżinsy Lee z metką Lee Stretch Deluxe mają bardziej miękki materiał i świetne wykończenia, a przy tym szeroką gamę krojów nogawek. Wśród najważniejszych modeli należy wymienić Jade i Scarlett, które doskonale podkreślają kobiece kształty.
Paleta kolorystyczna całej kolekcji nawiązuje do amerykańskiej tradycji strojów roboczych. Znajdziemy w niej odcienie niebieskiego od najgłębszego indygo po błękit nieba oraz ciepłe kolory, które przywodzą na myśl amerykańskie pustkowia: odcienie karmelu i khaki dobrze komponują się z delikatnymi szarościami i głęboką czerwienią leśnych owoców. Silnym trendem jest dżins w wersji od stóp do głów, który tworzy wrażenie pewności siebie i autentyczności. W efekcie otrzymujemy dopracowaną i dobrze wyważoną kolekcję Lee .


Galeria:

Zdjęcia i kolory dają ogólne wyobrażenie o produktach i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu.
Zastrzega się możliwość błędów w opisach na stronie WWW.