Serwery Video Grandstream GXV350x

www.impetcomputers.pl | 09/10/2009 16:10

Nowość Grandstream - serwery wideo/IP z serii GXV 350x ( modele 3501 i 3504 ) to unikatowe i kompletne połączenie najlepszych rozwiązań w dziedzinie kontroli alarmowej, zabezpieczeń magazynowych oraz połączeń bezprzewodowych.
Nowość Grandstream - serwery wideo/IP z serii GXV 350x ( modele 3501 i 3504 ) to unikatowe i kompletne połączenie najlepszych rozwiązań w dziedzinie kontroli alarmowej, zabezpieczeń magazynowych oraz połączeń bezprzewodowych, które tworzą razem wyrafinowany i najlepszy w tej klasie produktów elastyczny system kontroli.
Urządzenia umożliwiają kompresję wysokiej jakości obrazu w czasie rzeczywistym (kodek H.264 - rozdzielczość D1) z zastrzeżeniem minimalnego obciążenia łącza czy też przy wykorzystaniu protokołu SIP/VoIP wspierającego dwukierunkowy przepływ danych audio i wizji do telefonów przenośnych i wideotelefonów.
Seria Grandstream GXV 350x wykorzystuje intuicyjne oprogramowanie wideo Grandstream GSurf, obsługujące do 36 kamer jednocześnie, które daje również znakomite możliwości adaptacji tradycyjnych, analogowych kamer do profesjonalnych zastosowań poprzez protokół IP.
W ofercie są 2 modele serwerów : GXV 3501 i GXV 3504 różniące się ilością kanałów oraz wejść i wyjść BNC i systemów alarmowych.
Gwarancja obowiązuje 1 rok.
Serwery Grandstream z serii GXV350x dostępne są w cenach:
Model GXV 3501 708,00 zł (z VAT) i Model GXV 3504 1417,00 zł (z VAT)

Cechy serwerów wideo:

Zaawansowany, wielostrumieniowy i czasu rzeczywistego kodek H.264, JPEG kompresji ruchu w rozdzielczości D1
1 ( GXV 3501 ) - 4 ( GXV 3504 ) analogowych wejść BNC, oraz 1 ( GXV 3501 ) - 4 ( GXV 3504 ) alarmowych wyjść/wejść
Wyjście/wejście audio, RS485/232, kontrola PTZ
24MB buforu zapisu przed- i po zdarzeniowego na port
Port USB 2.0. oraz gniazdo SD do podłączenia dodatkowej pamięci bądź karty sieciowej
Wbudowany protokół Power-over-Ethernet POE (802.3af), opcjonalnie antena do sieci bezprzewodowej
Wbudowany system analizy współpracujący z detekcją ruchu (do 16 docelowych obszarów detekcji) oraz kontrola utraty obrazu
Obsługa dwukierunkowego przepływu danych audio i video do telefonów przenośnych i wideotelefonów poprzez protokół SIP/VoIP
Wbudowany, wysokiej wydajności serwer przesyłaniu obrazu umożliwia wizualizację do 12 obserwatorów w strumieniu D1 oraz 25 obserwatorów w strumieniu CIF

Grandstream Networks, Inc. jest wiodącym producentem nowoczesnych i przystępnych cenowo terminali VoIP dla sieci przewodowych i bezprzewodowych. Produkty Grandstream cechują się najlepszą na rynku jakością dzwięku i bogatą funkcjonalnością. Produkty Grandstream spełniają wszystkie wymogi techniczne i bez zakłóceń współpracują ze sprzętem komputerowym. Produkty Grandstream cechują się bogatą funkcjonalnością, wspaniałą jakością dźwięku, prostotą w użyciu, a przede wszystkim niespotykanie niską ceną.

Impet Computers sp. z o.o. (www.impetcomputers.pl) jest jednym z największych dostawców obudów komputerowych na rynek polski.
Od początków działalności (2002r.) obok obudów komputerowych (Codegen) firma sprowadzała moduły pamięci oraz procesory. W 2003 r. wprowadziła na rynek obudowy pod marką iBOX oraz Colors-it, i urządzenia VOIP. W kolejnych latach do oferty dołączyły klawiatury, myszki, głośniki i słuchawki iBOX, oraz telefony VOIP GrandStream i TalkPro, a także myszy i klawiatury Lexma. W 2008 r. firma rozszerzyła ofertę o obudowy komputerowe Gigabyte.


Zdjęcia i kolory dają ogólne wyobrażenie o produktach i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu.
Zastrzega się możliwość błędów w opisach na stronie WWW.

Nowości - pozostałe artykuły:

Niezawodny sposób na insekty 07/05/2009 14:05