Nowości Logitech w ofercie Tech Data

informacja prasowa | 09/09/2015 19:09

Portfolio marek dostępnych w firmie Tech Data kilka miesięcy temu zostało poszerzone o pełen asortyment wielokrotnie nagradzanych produktów Logitech. W oparciu o dotychczasowe relacje partnerskie w większości krajów Europy, m.in. w Niemczech, Austrii, Polsce oraz Czechach, Tech Data uzyskała dostęp do pełnego asortymentu firmy Logitech.

Tech Data jest wieloletnim partnerem firmy Logitech, od lat dystrybuując produkty tej marki w krajach Europy Zachodniej i Północnej. Podpisana w ostatnim czasie umowa zakłada zwiększenie zasięgu sprzedażowego i poszerzenie współpracy na kolejne rynki w Niemczech, Austrii, Polsce oraz Czechach.

Wśród produktów Logitech pojawiło się wiele ciekawych nowości, które są już dostępne w naszej ofercie – mówi Kamila Bukowska, Business Unit Manager Tech Data i dodaje - Najciekawsze z nich to między innymi głośniki Logitech Z333, mysz Logitech MX Anywhere2, klawiatura Logitech K400 Plus oraz kierownica Logitech G29.

Tech Data przedstawia: Kierownica wyścigowa dla Playstation i PC

Pierwsza z nowości Logitech to nie lada gratka dla fanów gier wyścigowych. Kompatybilna z konsolami Playstation®3, Playstation®4 oraz komputerami PC wyścigowa kierownica przeniesie graczy na całkowicie nowy poziom rozrywki. Dzięki siłowemu sprzężeniu zwrotnemu i wskaźnikom LED obrotów/zmiany przełożenia, kierownica DrivingForce działa płynniej, umożliwiając lepszą kontrolę i wygodę użytkowania. Z kolei wykonane ze stali nierdzewnej podzespoły, a także wykończenie z ręcznie szytej skóry stanowią o tym, że kierownica DrivingForce jest estetycznym i trwałym akcesorium dla wielbicieli gier wyścigowych.

Tech Data przedstawia:  Klawiatura Wireless Touch K400 Plus

Bezprzewodowa klawiatura z panelem dotykowym umożliwia korzystanie z telewizora bez wstawania z kanapy. Dzięki tej nowości Logitech oglądanie zdjęć, filmów oraz surfowanie po Internecie nigdy nie było wygodniejsze! Bezprzewodowy zasięg 10 metrów likwiduje problem zwojów kabli, a 18‑miesięczna żywotność baterii pozwoli cieszyć się swoim własnym centrum rozrywki przez długi czas. Innowacyjny system konfiguracji „plug and play” eliminuje żmudne wczytywanie się w instrukcję obsługi, a podłączenie systemu trwa tylko kilka chwil i jest bardzo intuicyjne.

Tech Data przedstawia: Bezprzewodowa mysz komputerowa MX Anywhere 2

Ta najbardziej zaawansowana mysz bezprzewodowa marki Logitech jest przystosowana do użytkowania na każdej powierzchni, nawet na szkle. Będzie ona idealnym rozwiązaniem w domu, w biurze, a nawet w podróży. Kształt dopasowany do dłoni zapewnia wygodę użytkowania, a niewielkie wymiary sprawiają, że mysz jest niezwykle mobilna. Użytkownik ma możliwość sterowania prędkością działania oraz precyzją nawigacji. Ponadto przy pomocy odbiornika Logitech Unifying lub technologii Bluetooth można pracować jednocześnie na trzech różnych urządzeniach i przełączać się między nimi, używając przycisku Logitech Easy-SwitchTM. Warto również wspomnieć o mocnym akumulatorze, który od momentu naładowania, w przypadku użytku biurowego przez sześć godzin dziennie, umożliwia pracę myszy przez 2 miesiące.

Rozszerzenie umowy dystrybucji pomiędzy TechData i Logitech oznacza, że Partnerzy Biznesowi Tech Data w Niemczech, Austrii, Polsce i Czechach mają dostęp do pełnego asortymentu produktów Logitech, w tym do licznych nowości. Wyznaczają one rynkowe trendy pod względem innowacyjności i jakości rozwiązań dla urządzeń mobilnych, cyfrowego domu, gier, muzyki, komputerów osobistych oraz produktów dla przedsiębiorstw.


Zdjęcia i kolory dają ogólne wyobrażenie o produktach i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu.
Zastrzega się możliwość błędów w opisach na stronie WWW.