Nieskończenie lekka przyjemność chrupania – Wafle ryżowe marki Britta

informacja prasowa | 18/05/2015 13:05

Mówi się, że podjadanie z zasady nie służy naszej diecie. Jednak odpowiedni dobór przekąsek potrafi zdziałać cuda, pozytywnie wpływając zarówno na nasz wygląd, jak i samopoczucie. Nowe, niskokaloryczne i pełne cennych składników odżywczych Wafle ryżowe marki Britta to apetyczny sposób na urozmaicenie czasu pomiędzy posiłkami, który uwolni nas zarówno od zbędnych kilogramów, jak i wyrzutów sumienia. Wafle te, poza dawką zdrowej energii, dostarczą nam również kruchej przyjemności w aż trzech smakach – naturalnym, z dodatkiem ziaren słonecznika oraz soli morskiej.

Przysmak na zdrowie

Nie sposób wykluczyć pieczywo z codziennej diety, lecz aby lepiej zadbać o dobre samopoczucie i nienaganną sylwetkę warto zastąpić je niskokalorycznym oraz apetycznym zamiennikiem. Stanowiące nowość na polskim rynku Wafle ryżowe marki Britta to optymalna porcja zdrowych kalorii, która doda nam energii w czasie drugiego śniadania, lunchu,
i kolacji. Stanowią one doskonałą alternatywę dla tradycyjnego chleba i bułeczek, na dłużej zachowując swój delikatny smak oraz chrupkość. Ponadto będąc produktem stworzonym na bazie ziaren ryżu nie zawierają glutenu /naturalne, z solą morską/, przez co w bezpieczny sposób dopełnią dietę osób o wyjątkowo wrażliwym organizmie. Z myślą o bardziej wymagających smakoszach prostą recepturę Wafli ryżowych marki Britta urozmaicono odrobiną dodatków. Obok klasycznych, naturalnych wafli wybrać możemy wariant doprawiony szczyptą soli morskiej, bądź wzbogacony ziarnami słonecznika.

Bardzo poręczne i kompaktowe opakowanie, na które składa się aż 14 pełnoziarnistych wafli, towarzyszyć nam może zarówno w pracy, w szkole, w drodze na siłownię, jak i w podróży, bez trudu mieszcząc się w teczce, plecaku, czy torebce.

Wafle ryżowe marki Britta to produkt powstały w 100% z brązowego ryżu, który jest jednym z najmniej przetworzonych i najbardziej wartościowych ryżów na świecie. Charakteryzuje się wysoką zawartością błonnika. Wprowadzając Wafle ryżowe marki Britta  do codziennej diety zadbamy zarówno o sylwetkę, jak i wewnętrzną równowagę całego organizmu.

Chrupiące Wafle ryżowe marki Britta to gotowy przepis na szybki, niskokaloryczny, apetyczny i zdrowy posiłek. Wystarczy kilka dodatków, by stały one inspiracją dla stworzenia wyjątkowych, dekoracyjnych kanapek, zarówno w wersji słonej, jak i na słodko, które poprawią wydolność naszego organizmu oraz zaskoczą nas swoim smakiem, kruchością i delikatnością.


Zdjęcia i kolory dają ogólne wyobrażenie o produktach i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu.
Zastrzega się możliwość błędów w opisach na stronie WWW.