Łączenie jak ze stali – X-POLYMER Metal firmy Den Braven

informacja prasowa | 14/05/2015 20:05

Większość pozornie uniwersalnych uszczelniaczy w rzeczywistości nie zdaje egzaminu trwałości przy zastosowaniu na powierzchniach metalowych. Jednak niedostateczna przyczepność oraz pojawiające się z biegiem czasu uszkodzenia korozyjne to już przeszłość. Stworzony na bazie HD POLIMERU innowacyjny uszczelniacz-klej X-POLYMER Metal firmy Den Braven to stuprocentowa gwarancja jakości i niespotykanej szczelności w efektownym, metalicznym odcieniu.

Moc, która lśni

Jednoskładnikowy i trwale elastyczny klej-uszczelniacz X-POLYMER Metal firmy Den Braven to nieoceniona pomoc przy wykonywaniu dowolnych łączeń na powierzchniach metalowych, aluminiowych, emaliowanych, ocynkowanych oraz lakierowanych. X-POLYMER Metal firmy Den Braven cechuje się maksymalną przyczepnością do zróżnicowanych podłoży
 – gładkich i porowatych, suchych i wilgotnych, chłonnych, niechłonnych, znajdujących się w pionie oraz w poziomie. Przeznaczony jest do ogólnobudowlanych uszczelnień wewnątrz domu, a także do klejenia drobnych elementów wykończeniowych. Zachowuje elastyczność nawet w najbardziej ekstremalnej temperaturze (od -40oC do +90oC). Jego unikatowa, metalizowana barwa skutecznie dba o estetykę wykończeń. W użyciu X-POLYMER Metal firmy Den Braven tworzy równą i niezapadającą się fugę, która po utwardzeniu może być pomalowana na dowolny kolor. Odporny na szereg czynników fizycznych i mechanicznych jest całkowicie niewrażliwy na działanie wody, detergentów, grzybów, pleśni, długotrwałe drgania, wibracje oraz przemieszczenie się cząstek materiałów budowlanych wewnątrz konstrukcji.

Specjalistyczny i uniwersalny

X-POLYMER Metal to nie tylko wysoka trwałość, ale i bezpieczeństwo wykonywanych prac, o które dba wolny od izocyjanianów, silikonu i rozpuszczalników skład. Neutralna chemicznie formuła eliminuje ryzyko korozji na metalowych powierzchniach, a znikoma woń sprawia, że prace remontowe są bardziej przyjemne. Z jego pomocą możliwe stanie się estetyczne wykończenie krawędzi blatów, listew przypodłogowych, progów i ościeżnic drzwiowych. Równie skutecznie zabezpieczy on wszelkie szczeliny powstałe przy montażu półek, ram, paneli i płytek podłogowych. Zadba też o integralność poszczególnych części instalacji wentylacyjnej oraz szczelność kontenerów, chłodni i lad chłodniczych.

Decydując się na wykorzystanie wyjątkowych właściwości X-POLUMERU Metal firmy Den Braven otrzymamy gwarancję jakości zarówno w przypadku precyzyjnych łączeń z elementami metalowymi, jak i przy rutynowych pracach remontowo-budowlanych, które kładą nacisk na niezawodne
 i skuteczne uszczelnienie.


Zdjęcia i kolory dają ogólne wyobrażenie o produktach i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu.
Zastrzega się możliwość błędów w opisach na stronie WWW.