NOWOŚĆ - Bezglutenowy batonik musli marki 3 PAULY – dieta alergików też może być pyszna!

informacja prasowa | 05/05/2015 09:05

Jeszcze kilka lat temu oferta produktów gotowych dla osób borykających się z nietolerancją glutenu praktycznie nie istniała. Obecnie, za sprawą niemieckiej marki 3 PAULY, dostępność żywości bezglutenowej na polskim rynku wzrasta, a konsumenci mogą wybierać z szerokiej gamy różnorodnych, sprawdzonych artykułów, na każdą okazję.

Jednym z nich jest Bezglutenowy batonik musli marki 3 PAULY, dedykowany nie tylko chorującym na celiakię czy uczulonym na gluten, ale wszystkim dbającym o jakość wybieranych produktów. Bezglutenowy batonik musli 3 PAULY to lekkostrawna przekąska, której podstawą są płatki ryżowe oraz wieloziarniste płatki zbóż, wzbogacone o pestki dyni i słonecznika, niesiarkowane morele oraz prażone migdały. Nie zawiera mleka i jaj, co umożliwia cieszyć się smakiem słodkości także osobom cierpiącym na nietolerancję laktozy. Dodatkowo, batonik jest źródłem błonnika, pełniącego bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu całego układu pokarmowego.

Bezglutenowy batonik musli marki 3 PAULY ma przyjemną, delikatną formułę, łącząc chrupkość płatków i ziaren z wilgotnymi, lekko ciągnącymi się morelami. Jest bardzo pożywny i daje uczucie sytości na wiele godzin. Stanowi doskonałą przekąskę, uzupełniającą codzienną dietę i pozwala zaspokoić nagłą i nieodpartą pokusę spałaszowania czegoś słodkiego – dlatego warto zawsze mieć go przy sobie.

Na opakowaniu Bezglutenowego batonika musli marki 3 PAULY znajdują się wyraźne logotypy informujące o składzie i właściwościach żywieniowych produktu, pozwalających alergikom na szybką identyfikację, które składniki zostały celowo wykluczone z procesu produkcji.


Zdjęcia i kolory dają ogólne wyobrażenie o produktach i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu.
Zastrzega się możliwość błędów w opisach na stronie WWW.