NOWA KOLEKCJA BIELIZNY DAMSKIEJ ATLANTIC AUTUMN/WINTER 2014

informacja prasowa | 06/08/2014 17:08

Kolekcja Atlantic na jesień i zimę 2014 celebruje siłę wyrafinowanej kobiecości w najnowocześniejszym wydaniu. Odpowiadając na światowe trendy w modzie, stworzyliśmy kolekcję opartą na dopracowanych, innowacyjnych krojach, które zapewniają idealne dopasowanie i komfort codziennego noszenia. Wysoka jakość wykończeń i detali to znak rozpoznawczy marki Atlantic.

Propozycje naszych projektantów na ten sezon to dwie linie, dla których inspiracją stały się zróżnicowane faktury nowoczesnych materiałów.

Linia Essence, która otwiera sezon AUTUMN/WINTER 2014, to ultranowoczesna interpretacja kobiecości XXI wieku. Klasyczna paleta bazowych, naturalnych kolorów jest tłem, na którym odbywa się intrygująca gra struktur i form, wydobywająca wszystkie odcienie złożonej kobiecości. Geometria materiałów, zabawa gradacją kolorów, graficzne cięcia, wyeksponowane są przez gamę beżów, skontrastowaną z czernią  grafitem. Nowoczesne, futurystyczne wykończenia i innowacyjne strukturalne koronki dopełniają całość, tworząc linię bardzo kobiecą a równocześnie niezwykle współczesną.

Linia Chronos zabiera nas w fascynującą podróż w czasie i przestrzeni, w futurystyczny wymiar barokowego bogactwa form i wzorów. Najważniejszy kolor sezonu - nasycony, atramentowy granat - eksponowany jest przez niespotykane połączenia struktur i materiałów. Oryginalne cięcia i czyste, minimalistyczne wykończenia nadają barokowemu przepychowi linii współczesny wymiar. To niezwykle seksowna i wyrafinowana manifestacja nowoczesnej, pewnej siebie kobiecości. 

Kolekcja będzie dostępna w sprzedaży w drugiej połowie września.


Galeria:

Zdjęcia i kolory dają ogólne wyobrażenie o produktach i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu.
Zastrzega się możliwość błędów w opisach na stronie WWW.

Nowość dostępna w sieci:

Atlantic