Prestigio MultiPad 10.1 Ultimate 3G

Prestigio | 03/01/2013 12:01

Prestigio, marka prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych, przedstawia MultiPada 10.1 ULTIMATE 3G, 10.1 calową, multimedialną platformę napędzaną dwurdzeniowym procesorem Cortex A9. Matryca IPS, 178-stopniowy kąt widzenia, odtwarzanie wideo w jakości HD oraz łączność komórkowa 3G, to cechy rozpoznawcze nowego MultiPada.

Producent nowego MultiPada zadbał o mocną konfigurację sprzętową urządzenia, tak aby jego funkcjonalność i mobilność były jak największe. Główną zaletą jest ogromny, 10.1calowy wyświetlacz pojemnościowy wykonany w technologii MVA, która łączy w sobie właściwości matrycy TN, takie jak szybki czas reakcji, z udogodnieniami matrycy IPS, gwarantującej dobre kąty widzenia - w przypadku MultiPada 10.1 ULTIMATE 3G aż do 178 stopni. Rozdzielczość ekranu HD 1280x800 daje frajdę podczas odtwarzania filmów, a funkcja multi touch gwarantuje reakcję wyświetlacza na wiele komend wydawanych dotykowo przez użytkownika. Wydajna bateria o pojemności 6400mAh sprawia, że mimo energożernego ekranu urządzenie potrafi długo zachować swoje multimedialne właściwości w trybie pracy mobilnej. Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex A9 o taktowaniu zegara 1.6GHz zapewnia stabilna pracę systemu operacyjnego Android w wersji 4.1 Jelly Bean oraz aplikacji zręcznościowych i gier wspieranych przez układ graficzny Mali 400 oraz akcelerator graficzny 3D z obsługą OpenGL. Prestigio MultiPad 10.1 ULTIMATE 3G posiada rozbudowane możliwości komunikacyjne za sprawą kompatybilności z siecią komórkową 3G, dzięki czemu użytkownik ma dostęp do zasobów internetowych wszędzie tam, gdzie dany operator posiada swoją infrastrukturę. Na pokładzie MultiPada Prestigio znajdziemy ponadto dwie kamery, główną o rozdzielczości 2MPx oraz frontową 0.3MPx przeznaczoną do wideo rozmów. Urządzenie można połączyć z zewnętrznym monitorem za pomocą złącza HDMI, a 16GB wewnętrznej przestrzeni dyskowej rozbudować o kolejne 32GB instalując kartę microSD. Producent zapewnia wsparcie dla automatycznych aktualizacji pobieranych na urządzenie za pomocą funkcji OTA (Over The Air).

Elegancka obudowa MultiPada wykonana została z dobrych komponentów w odcieniu prestiżowej czerni. W zestawie znajduje się skórzany pokrowiec.


Zdjęcia i kolory dają ogólne wyobrażenie o produktach i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu.
Zastrzega się możliwość błędów w opisach na stronie WWW.